Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

BORDSUPPSATS, 3 dlr, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, förgylld mässing, bordsur samt 1 par kandelabrar, verket märkt Japy freres, emaljtavla med romerska siffror

Zustandsbeschreibung

Visst slitage

440834

2017-02-17