Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
BORDSUPPSATS, 3 dlr, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, förgylld mässing, bordsur samt 1 par kandelabrar, verket märkt Japy freres, emaljtavla med romerska siffror
Zustandsbeschreibung
Visst slitage
440834
2017-02-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner