Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, empire, 1800-talets början, förgylld, för vardera tre ljus, i den egyptiserande stilen, postament i svart sten, ca 54 cm
Lagningar
440845
2017-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här