Bordslampor 1 par empire

Bordslampor 1 par empire
Bordslampor 1 par empire
Bordslampor 1 par empire
Bordslampor 1 par empire
Bordslampor 1 par empire
Bordslampor 1 par empire
Bordslampor 1 par empire
Bordslampor 1 par empire
Bordslampor 1 par empire
Bordslampor 1 par empire

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, empire, 1800-talets början, förgylld och mörkpatinera brons, höjd inkl skärm 59 cm

Omarbetade från kandelbrar

440847

2017-02-17