Transmarine armbandsur 18 k guld

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRANSMARINE, armbandsur, 18 k guld, 1950-tal, mekaniskt urverk, vit urtavla, stavindex och arabiska siffror 3,6,9 och 12, subsekund, plexiglas, innerboett i metall, 15 jewels, boettnr: 721201, cal: AS 1203, skinnband diameter 35 mm, armbandsur, Siduna, medföljer

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, medföljande klocka fungerar ej och med skador

440856

2017-02-22