Väggapplicker 1800-tal

Väggapplicker 1800-tal
Väggapplicker 1800-tal
Väggapplicker 1800-tal
Väggapplicker 1800-tal
Väggapplicker 1800-tal
Väggapplicker 1800-tal
Väggapplicker 1800-tal
Väggapplicker 1800-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGAPPLICKER, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, för två ljus vardera, dekor med ymnighetshorn och bevingade puttis, djup 18, höjd 29 cm

Renoverade, borrade för el

440858

2017-02-17