Ljuskrona förgylld brons

Ljuskrona förgylld brons
Ljuskrona förgylld brons
Ljuskrona förgylld brons
Ljuskrona förgylld brons

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-tal, Louis XV-stil, förgylld brons, för sex ljus, höjd 40 cm

Borrad el, renoverad

440861

2017-02-17