Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925), Komposition med segelbåtar, signerad E.H. Mantel, olja på duk, ca 89x137 cm

440864

2017-02-17