Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HELMUT MANTEL (född 1925), Komposition med segelbåtar, signerad E.H. Mantel, olja på duk, ca 89x137 cm
440864
2017-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här