Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ALFRED LENICA (Polen, 1899-1977): "Gniew Ptaka" (fågelilska), signerad Lenica och på baksidan signerad A. Lenica och daterad Warszawa 1976, olja på duk 46x38 cm
440878
2017-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här