Fredrich Raupp oljemålning

Fredrich Raupp oljemålning
Fredrich Raupp oljemålning
Fredrich Raupp oljemålning
Fredrich Raupp oljemålning
Fredrich Raupp oljemålning
Fredrich Raupp oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FREDRICH RAUPP (1871-1949): Fiskarpar med barn på strand, signerad Fritz Raupp, olja på duk, ca 50x70 cm

440894

2017-02-17