Bengt Elde oljemålning

Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENGT ELDE (1939-2011), Hus, dubbelsignerad Elde -70 samt Be Elde -70, olja på på pannå, ca 86 x 59 cm

440904

2017-02-18