Iwan Broberg oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
IWAN BROBERG (1887-1975): Modell i det gröna, signerad och datertad IB 46, olja på duk, ca 34x41 cm
Kuntoraportti
440916
Päivämäärä:
2017-02-22