Axel Nipstad oljemålning

Axel Nipstad oljemålning
Axel Nipstad oljemålning
Axel Nipstad oljemålning
Axel Nipstad oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AXEL NIPSTAD (1901-1953): Höstlandskap med solnedgång, signerad Nipstad, olja på pannå, ca 61x75 cm

440925

2017-02-17