Byrå med spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ MED SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stämpelmärkta Josefsons möbler 1988, byråns höjd ca 70, 65x70. spegeln ca 106x50 cm

Bruksslitage

440929

2017-02-17