Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, Japan, 1900-talets första hälft, svart lack, reliefdekor med figurscener, höjd 72, 30x62 cm

smärre skador

440931

2017-02-17