Klubbat för:
1 500 SEK
1 000 SEK
KARTA SKANDINAVIEN. MERCATOR, GERHARD. Svecia et Norvegia cum confinijs, 1600-talets början. Kolorerad graverad karta med kartusch, ca 36,5x48 cm
Skador
440943
2017-02-18