Design Arne Norell modell Ari

Design Arne Norell modell Ari
Design Arne Norell modell Ari
Design Arne Norell modell Ari
Design Arne Norell modell Ari
Design Arne Norell modell Ari
Design Arne Norell modell Ari
Design Arne Norell modell Ari
Design Arne Norell modell Ari
Design Arne Norell modell Ari
Design Arne Norell modell Ari
Design Arne Norell modell Ari
Design Arne Norell modell Ari

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ARNE NORELL, fåtölj "Ari", Norell Möbel AB, formgiven 1966, matterat stål, klädd i ljusbrunt skinn, lös nackkudde

Lädret med skador, slitage

440945

2017-02-17