Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORIENTMATTA, Turkmen, semiantik, güler på rostfärgad botten ca 331 x 191cm
Slitage, skador, fläckar, reducerad kortsida
440947
2017-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här