Orientmatta Turkmen ca 331 x 191

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTA, Turkmen, semiantik, güler på rostfärgad botten ca 331 x 191cm

Slitage, skador, fläckar, reducerad kortsida

440947

2017-02-24