Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIERRE-AUGUSTE RENOIR (1841-1919), Claude Renoir, de trois-quarts à droite, mjukgrundsetsning, 1908, stämpelsignerad Renoir, 16,2x13 cm, bladstorlek 25x19,5 cm
LITTERATUR: Delteil 18
440952
2017-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här