Renoir mjukgrundsetning 1908 Fransk konst

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIERRE-AUGUSTE RENOIR (1841-1919), Claude Renoir, de trois-quarts à droite, mjukgrundsetsning, 1908, stämpelsignerad Renoir, 16,2x13 cm, bladstorlek 25x19,5 cm
LITTERATUR: Delteil 18

440952

2017-02-18