Robert Rauschenberg signerad färgoffset 1964
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROBERT RAUSCHENBERG (1925-2008), 5 New York kvällar, offset, egenhändigt signerad och daterad Rauschenberg 1964 med röd filtpenna, programblad för Moderna Museet, Stockholm, bladstorlek 43 x 30 cm, tryckt på båda sidorna
440953
2017-02-18