Paul Colin fäglitografi

Paul Colin fäglitografi
Paul Colin fäglitografi
Paul Colin fäglitografi
Paul Colin fäglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL COLIN (1892-1985), La Charité, signerad Paul Colin 110/200, färglitografi, 40x26 cm, oramad

440954

2017-02-18