Oljemålning fransk skola 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (fransk skola, 1800-talets andra hälft): Skördeflicka med efterhängsen get, olja på duk fäst på pannå, ca 31,5x26,5 cm

440965

2017-03-01