Wilhelm II Rögge oljemålning

Wilhelm II Rögge oljemålning
Wilhelm II Rögge oljemålning
Wilhelm II Rögge oljemålning
Wilhelm II Rögge oljemålning
Wilhelm II Rögge oljemålning
Wilhelm II Rögge oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELM II RÖGGE (1870-1946): Samtalande män utanför värdshus, olja på pannå, signerad Wilhelm 2 Roegge, ca 22x27 cm

440966

2017-03-01