Carl Gustaf Hellqvist 10 akvareller "Bockbiret"

Carl Gustaf Hellqvist 10 akvareller

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL GUSTAF HELLQVIST (1851-1890): Klosterscen med läsande munk, gouache på papper, signerad och daterad C.G. Hellqvist 1885, Brecht, ca 36x25 cm

440968

2017-03-01