Jane Morten oljemålning

Jane Morten oljemålning
Jane Morten oljemålning
Jane Morten oljemålning
Jane Morten oljemålning
Jane Morten oljemålning
Jane Morten oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JANE MORTEN (Danmark, född 1959): "En ny dag", signerad Jane Morten, a tergo Jane Morten 98, olja på duk, ca 117x75 cm

440974

2017-03-01