Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANNIKA VON HAUSSWOLFF (född 1967): "Male hysteria", signerad, daterad och numrerad AvH -02, 143/150 färglitografi, 37x28 cm
PROVENIENS: Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.
440976
2017-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här