Roald Hansen oljemålning

Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ROALD HANSEN (född 1938): Picknick, monogramsignerad RH samt signerad Roald Hansen a tergo, olja på duk, 80x60 cm, oramad

440982

2017-02-17