Reed & Barton karott

Reed & Barton karott
Reed & Barton karott
Reed & Barton karott
Reed & Barton karott
Reed & Barton karott
Reed & Barton karott
Reed & Barton karott
Reed & Barton karott

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

REED&BARTON, karott med värmeställ, pläter, karott med handtag i trä samt hänkel dekorerad med stiliserade blad, värmeställ med fotavslutningar i form av lejontassar, stämplad "REED&BARTON" samt "SILVER SOLDERED" höjd ca 28 cm

Lätt ytslitage, fåtal repor, karott med monogramgravyr

440984

2017-02-22