Reed & Barton karott
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
REED&BARTON, karott med värmeställ, pläter, karott med handtag i trä samt hänkel dekorerad med stiliserade blad, värmeställ med fotavslutningar i form av lejontassar, stämplad "REED&BARTON" samt "SILVER SOLDERED" höjd ca 28 cm
Lätt ytslitage, fåtal repor, karott med monogramgravyr
440984
2017-02-22