Jean Fautrier etsning Fransk konst

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JEAN FAUTRIER (Frankrike, 1898-1964): "Griffures", signerad, 17/50, etsning, 1942, ca 25x43 cm, oramade

Litteratur: Mason 210

Hårt gulnade

441002

2017-02-24