Lucien Piccard 14K vitguld och briljanter
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LUCIEN PICCARD, armbandsur, 14K vitguld med 8 briljanter på urtavla, 1940-tal, manuellt uppdrag, serienr. G26391, amerikansk boett, signerad i verk, boett och på urtavla, mått 26x32 mm
Originalbox medföljer.
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. God kondition.
441015
2017-03-27