Ampel empirestil
2017-02-18
441016
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AMPEL, plåt samt mässing, empirestil, 1800-talets slut, för 3 ljus, elektrifierad, höjd ca 50 cm
Kompletterad, slitage, ljusarmarna ngt ostadiga