Figurin Oiva Toikka fågel

Figurin Oiva Toikka fågel
Figurin Oiva Toikka fågel
Figurin Oiva Toikka fågel
Figurin Oiva Toikka fågel
Figurin Oiva Toikka fågel
Figurin Oiva Toikka fågel
Figurin Oiva Toikka fågel
Figurin Oiva Toikka fågel

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIVA TOIKKA, fågel, Nuutajärvi / Iittala, Finland, olikfärgad glasmassa, signerad O Toikka / Nuutajärvi samt numrerad E1218/3000, längd ca 34 cm

441021

2017-02-18