Lionello Balestrieri grafiskt blad i jugendram
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LIONELLO BALESTRIERI (1872-1958):Utan titel, musicerande sällskap, signerad L Balestrieri Paris 1916, litografiskt tryck, RAM/ÖVERSTYCKE, jugend, mahogny, märkt Andante cantabile, dekor med manshuvuden i brons, bladmått 33x65, rammått 58x88 cm innermått 32x65 cm
441024
2017-02-17