Vävnad föreställlande Kung Oscar I

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄVNAD, siden, 1800-tal, porträtt av Oscar I Sweriges och Norriges Konung, signerad L G Herngren 1846, K A Almgren Stockholm, krönt ram, ca 47x39 cm

Smärre skador, fläckar

441028

2017-02-17