Spegel 1800-talets första hälft

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, bronserad, krönet med dekor av förgyllt metallornament, ca 92x39 cm

Senare bronserad, skador

441034

2017-02-18