Spegelmålning Kina

Spegelmålning Kina
Spegelmålning Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELMÅLNING, Kina, 1900-talets början, figurscen, ca 39x69 cm

Foliering med smärre skador

441053

2017-02-18