Ljuskrona droppformad
Klubbat för:
19 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
LJUSKRONA, 1910/20-tal, stomme i förgylld brons, dekor av fascesstav, bockhuvuden, droppformad, behängd med prismor, invändigt elektrifierad, höjd ca 68 cm
Kuntoraportti
441057
Päivämäärä:
2017-02-18