Ljuskrona droppformad

Ljuskrona droppformad
Ljuskrona droppformad
Ljuskrona droppformad
Ljuskrona droppformad
Ljuskrona droppformad
Ljuskrona droppformad

Klubbat för:

19 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

LJUSKRONA, 1910/20-tal, stomme i förgylld brons, dekor av fascesstav, bockhuvuden, droppformad, behängd med prismor, invändigt elektrifierad, höjd ca 68 cm

Kuntoraportti

441057

Päivämäärä:

2017-02-18