Ljusstakar barocktyp

Ljusstakar barocktyp
Ljusstakar barocktyp
Ljusstakar barocktyp
Ljusstakar barocktyp
Ljusstakar barocktyp
Ljusstakar barocktyp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st snarlika, 17/1800-tal, delvis brons, barocktyp, höjd ca 21 cm

Smärre buckor o ytskador

441062

2017-02-18