Ringar örhängen broschnål guld
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BROSCHNÅL, 2 odlade halvpärlor, etui, RINGAR, 2 st., odlad saltvattens- resp. flodpärla, ringstorlekar ca 18,5 samt 20 mm, ÖRHÄNGEN, 1 par, creoler, 18 k guld, total vikt ca 12 g
Flodpärla med slitage, creoler med bucklor
441069
2017-02-19