Ringar örhängen broschnål guld

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BROSCHNÅL, 2 odlade halvpärlor, etui, RINGAR, 2 st., odlad saltvattens- resp. flodpärla, ringstorlekar ca 18,5 samt 20 mm, ÖRHÄNGEN, 1 par, creoler, 18 k guld, total vikt ca 12 g

Flodpärla med slitage, creoler med bucklor

441069

2017-02-19