Klubbat för:
17 000 SEK
12 000 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982): "Solfågeln", signerad och numrerad Stig L. No 294, atinerad brons på rektangulär sockel, höjd 26,5, längd 27 cm, broschyr medföljer
441074
2017-02-17