Slava Kliuchnikoff oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): "Stockholm mars månad", signerad VKliuchnikov, daterad 2014 olja på duk., ca 55x83 cm, oramad

441080

2017-02-22