Bankfackslådor
2017-02-18
441094
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BANKFACKSLÅDOR, 4 st,1900-talets andra hälft, grålackerad plåt, varierande storlekar
Bruksslitage