Trycksten tändstickor
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TRYCKSTEN, kalkstensskiffer, tidigt 1900-tal, för "The Palmtree" tändstickor, hyvlad och slipad, 32x24 cm
Kuntoraportti
Slitage
441099
Päivämäärä:
2017-02-18