Michel Potage blandteknik

Michel Potage blandteknik
Michel Potage blandteknik
Michel Potage blandteknik
Michel Potage blandteknik

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MICHEL POTAGE (Frankrike, född 1949): "Le Pont du 17e", signerad och daterad Potage M -74, blandteknik på papper, 50x64 cm

441100

2017-02-18