Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): XA, signerad, daterad Baertling 1967-74, 20/100, ca 92x45 cm,
Editerad av Denise René
Gulnader
441122
2017-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här