Olle Baertling XA Konkret

Olle Baertling XA  Konkret
Olle Baertling XA  Konkret
Olle Baertling XA  Konkret
Olle Baertling XA  Konkret

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): XA, signerad, daterad Baertling 1967-74, 20/100, ca 92x45 cm,
Editerad av Denise René

Gulnader

441122

2017-04-29