Jan Svenungsson Test 53

Jan Svenungsson Test 53
Jan Svenungsson Test 53
Jan Svenungsson Test 53
Jan Svenungsson Test 53

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAN SVENUNGSSON (född 1961): "Test 53", signerad och daterad på baksidan Svenungsson 1993, olja på kopparplåt, 49x35,5 cm

441144

2017-02-19