Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONTORSSTOL, engelsk stil, 1900-tal, välvd stoppad rygg, knapphäftad, klädd i gront läder, fyrdelad fot på hjultrissor
Bruksslitage, läder med något slitage
441149
2017-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här