Kontorsstol

Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONTORSSTOL, engelsk stil, 1900-tal, välvd stoppad rygg, knapphäftad, klädd i gront läder, fyrdelad fot på hjultrissor

Bruksslitage, läder med något slitage

441149

2017-02-20