Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAM, 1900-talets första hälft, rokokostil, förgyllt pastellage och trä, yttermått 72x102 cm, innermått 53x83 cm, med reproduktion
Färgbortfall
441165
2017-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här