Ram förgylld

Ram förgylld
Ram förgylld
Ram förgylld
Ram förgylld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAM, 1900-talets första hälft, rokokostil, förgyllt pastellage och trä, yttermått 72x102 cm, innermått 53x83 cm, med reproduktion

Färgbortfall

441165

2017-02-18