Torun Bülow-Hübe armring

Torun Bülow-Hübe armring
Torun Bülow-Hübe armring
Torun Bülow-Hübe armring
Torun Bülow-Hübe armring
Torun Bülow-Hübe armring
Torun Bülow-Hübe armring
Torun Bülow-Hübe armring
Torun Bülow-Hübe armring
Torun Bülow-Hübe armring
Torun Bülow-Hübe armring
Torun Bülow-Hübe armring
Torun Bülow-Hübe armring

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TORUN BÜLOW-HÜBE, "Day & Night", armring, sterlingsilver, vändbar, pärlemor resp. obsidian, stämplad TORUN, innerdiameter 6 cm, total vikt ca 21,5, originaletui

Repor

441166

2017-02-19