Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): (3), Interiör, kubistisk kompensation, landskap med träd, blandtekniker, signerade och daterade 80, 93 samt 94, varierande storlekar
441194
2017-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här