Sigvard Bernadotte kompositioner

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): (3), Interiör, kubistisk kompensation, landskap med träd, blandtekniker, signerade och daterade 80, 93 samt 94, varierande storlekar

441194

2017-02-18